GARDEN SAIL

ŻAGLOWE ZADASZENIA TARASÓW

Garden Sail to nowatorski sposób zadaszania tarasów i innych przestrzeni zewnętrznych, wykorzystujący płótna żaglowe oraz olinowanie jachtowe.
Są to nowoczesne konstrukcje, które zapewniają praktyczną ochronę przed słońcem, wiatrem i deszczem.

Minimalistyczne formy i najwyższej jakości materiały sprawiają, że ten rodzaj zadaszeń posiada również niebywałe walory estetyczne, w niezwykły sposób budując klimat miejsc, w których jest wykorzystywany.

Tak zadaszony taras to oryginalna i stylowa ozdoba każdego domu, apartamentu, restauracji czy hotelu. To miejsce, w którym chce się spędzać czas.

JAK TO DZIAŁA

W zależności od typu zadaszenia, podstawą konstrukcji jest aluminiowy lub stalowy maszt (WIND) lub drewniana pergola (WOOD), z którego wyprowadzony zostaje system olinowania stałego (plecionki metalowe, bloczki, knagi) oraz zmiennego (liny statyczne i dynamiczne). Umożliwia to zwijanie i rozwijanie żagla, którego powierzchnia daje cień i schronienie nad wybranym obszarem. Mechanizm, działający na podobnych zasadach jak żagle jachtowe, jest prosty w obsłudze. Pełen proces „stawiania” i „zrzucania” żagla na tarasie nie zajmuje więcej niż kilka chwil. W zależności od wybranej przez Klienta opcji, może być wykonywany manualnie lub przy pomocy silnika elektrycznego.

DLACZEGO MY

Wszystkie zadaszenia projektujemy i wykonujemy sami, z myślą o konkretnej inwestycji. Szczegółowe parametry technologiczne (powierzchnia żagla, sposób mocowań itd.) dopasowujemy indywidualnie do każdego projektu. Cały proces przebiega w ścisłej współpracy z Klientem, z uwzględnieniem jego potrzeb i preferencji oraz budżetu jakim dysponuje.

Każda nasza konstrukcja tworzona jest „na miarę” i zapewnia możliwość personalizacji rozwiązań. Na życzenie Klienta możemy nasz system wykonać ze słupów o przekroju kwadratu, prostokąta czy owalu, mogą one być również malowane na dowolny kolor. Do naszych rozwiązań możemy również dodać takie elementy jak oświetlenie.